Дорожники розпочали підготовчі роботи з реконструкції мосту через Півчнічно-Кримський канал (відео)

Реконструкції мосту на км 66+900 дороги державного значення Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ, що в м. Таврійську – бути.

“Були численні звернення від нас і нас нарешті почули . Фірма, яка виграла тендер, нині веде підготовчі роботи. Будівельники працюють з сьомої години ранку, ритм шалений. Сподіваюсь всі сторони виконають свої зобов`язання”, – розповідає журналістам “Українського півдня” Микола Різак, Таврійський міський голова.

З 16 жовтня 2019 року було введено заборону руху для транспортних засобів загальною масою понад 15 тонн у зв’язку з технічним станом мосту через Північно-Кримський канал біля м. Таврійськ, Каховського району на км 66+900 автомобільної дороги загального користування державного значення Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ, за інформацією Служби автомобільних доріг у Херсонській області.

“Нині вже розроблено проєктно-кошторисну документацію, проведено 1 етап експертизи, що дозволило провести закупівлю будматеріалів та через тендер визначитись із підрядником”, – зазначає Андрій Вахнюк провідний інженер відділу інвестиційно-кошторисної роботи, будівництва, реконструкції та капітального ремонту Служби автомобільних доріг у Херсонській області. Як проходять підготовчі роботи з реконструкції мосту через Півчнічно-Кримський канал дивіться у відео телестудії “Український південь”.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *