У Первомайську відкрили відділення нефрології та гемодіалізу

У вівторок, 5 січня, на базі КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» Первомайської міської ради відкрито новостворене відділення нефрології та гемодіалізу. Його потужність розрахована на 9 ліжок. П’ять з них вже готові прийняти пацієнтів.

 

В ході урочистого відкриття відділення  заступник голови облдержадміністрації Ігор Кузьмін зазначив, що ця подія дає  можливість забезпечити практично весь північний кущ Миколаївщини такою необхідною медичною послугою.

 

«Сюди ж приїжджатимуть мешканці Голованівського та Вільшанського районів Кіровоградщини. За попередніми підрахунками по допомогу звертатимуться жителі населених пунктів, розташованих у радіусі 70 км»,- акцентував Ігор Кузьмін.

 

Це інвестиційний проєкт реалізований за участі компанії «Лізоформ Медікал» в рамках державної програми медичних гарантій за пакетом «Лікування пацієнтів методом екстракорпорального гемодіалізу в амбулаторних умовах».

 

Загалом інвестор передав лікарні обладнання на суму 5 521 326 грн, здійснив ремонт приміщень відділення нефрології та гемодіалізу на 700 тис. грн.

 

Головний лікар Первомайської центральної багатопрофільної лікарні Олег Чекрижов говорить, що пошук інвестора для реалізації проєкту – заслуга начальника управління охорони здоров`я облдержадміністрації Павла Георгієва.

 

«Хочу подякувати Павлові Васильовичу Георгієву. Це він допоміг нам у пошуку інвестора. Колектив у нас підготовлений. Лікар протягом року навчався у Києві, там і практикував. Весь персонал побував у Херсоні, у відділенні нефрології. Там встановлене аналогічне устаткування»,- поділився головний лікар КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» Первомайської міської ради Олег Чекрижов.

Миколаївська ОДА

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com