Від платників Великолепетиського району до місцевого бюджету надійшло 78 мільйонів гривень

У Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі поінформували про податки – лідери, що наповнили місцевий бюджет Великолепетиського району протягом січня – листопада 2020 року. Всього з початку року від лепетиських платників до місцевого бюджету надійшло 78 млн гривень податків і зборів. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 6,3 млн гривень або на 9 відсотків.

Перше місце традиційно займає податок на доходи фізичних осіб. Його надходження склали майже 47 млн гривень. Це на 4,8 млн гривень більше, ніж за аналогічний період 2019 року.

На другому місці – плата за землю. З початку року до місцевого бюджету району надійшло 15,4 млн гривень земельного податку та орендної плати, з приростом  на 2 млн гривень.

На третьому місці лідирує єдиний податок. Обсяг його надходжень склав 13,7 млн гривень.

У Великолепетиській ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відмічають громадянську свідомість платників податків району. Адже сплачені податки – це внесок кожного у розвиток своєї громади, району, області.

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com