Херсонська школа отримала меблі від благодійників

Громадська платформа “Добро переможе” допомагає херсонським закладам і адресно херсонцям. Про це повідомляють  у соціальних мережах.

На прохання директора гімназії №3 Олексія Петрова, лідер платформи Юрій Рожков попіклувався про оновлення меблів. Зокрема, днями туди привезли м’який диван для дітей.

“До таких корисних подарунків від команди благодійників у складі Громадської платформи Добро_переможе, Фундації Голландія_Україна та Благодійного фонду Мангуст ми вже звикли, – розповідає керівник гімназії, – велике спасибі! А сьогодні хочеться висловити слова подяки і від нашого 9-класника Богдана та його родини. Йому передали з Голландії сучасний інвалідний візок.

Богдан – чудовий хлопчина! Але так сталося, що у нього ДЦП і зовсім незаможна родина. Ми гімназійним колективом, звичайно, його підтримуємо: для зручності, перевели 9 клас на перший поверх, зробили пандус, вирішуємо нагальні проблеми. А зараз, за підтримки благодійників, передали візок. Богдан розуміє, що він – не самотній, у нього багато добрих друзів. Тепер і за кордоном.”

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *