Суспільне в регіонах покаже документальний серіал про ветеранів АТО

6 листопада в ефірі регіональних телеканалів Суспільного стартує перший сезон документального серіалу про ветеранів АТО «Крутий Заміс». Цикл історій про перипетії післяфронтового життя ветеранів-підприємців дивіться щоп’ятниці о 18:35.Серіал розповідає про те, як ветерани АТО повертаються до цивільного життя, які виклики долають та як дають собі ради. Автор ідеї і продюсер — Сергій Малярчук, режисер — Костянтин Кляцкін.

«Наші герої — ветерани, які повернулися й не сидять склавши руки, не чекають «манни небесної», а щось роблять. Тобто насамперед наші герої — люди, які будують себе, допомагають будувати наше суспільство. І до того ж вони ветерани», — розповів в ефірі «Ранку на Суспільному» режисер Костянтин Кляцкін.

Генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей розповіла, що в співпраці із Суспільним готують продовження серіалу, героями якого стануть ветерани з різних міст.

«Суспільне також підтримало команду проєкту, коли вона виявили бажання знімати другий сезон. Глядачі регіонального мовлення першими побачать історії ветеранів російсько-української війни з різних міст: як вони адаптувалися, із якими проблемами зіткнулися під час відкриття й розвитку власної справи. Також на глядачів чекає новий ведучий!» — зазначила Марія Фрей.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *