У Генічеську облаштовують спортивний майданчик та скейт-зону в місцевому парку

Міський парк культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка останніми роками став улюбленою зоною відпочинку не тільки молоді, підлітків та дорослих людей – жителів міста, а й гостей Генічеська, адже з кожним роком парк стає все більш привабливим та впорядкованим.

Тільки за останній рік спільними зусиллями міської влади та депутатського корпусу міської ради вирішені питання щодо облаштування пішохідних доріжок від початку парку до пам’ятника загиблим воїнам та біля літнього кінотеатру, впорядкована територія біля фонтану, висаджені декоративні дерева та кущі троянд. Зроблено немало.

З метою забезпечення більш активного дозвілля молоді, залучення молодого покоління до занять спортом міським головою Олександром Тулуповим підтримана ідея щодо улаштування сучасного спортивного майданчика на території парку.

Спортивний майданчик було вирішено встановити біля скейт-зони, яка була побудована нещодавно та стала однією з улюблених місць активного відпочинку молоді та підлітків.

Сьогодні, 6 вересня, міський голова О.В.Тулупов відвідав парк ім. Т.Г.Шевченка, де здійснив контроль виконання робіт по встановленню спортивного майданчика та скейт-зони й на ділі перевірив можливість заняття спортивними вправами на спортивних знаряддях.

Генічеська міська рада

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *