На Миколаїіщині антирекорд врожайності соняшнику за останні 10 років

З початком жнив соняшнику на полях півдня України спостерігається катастрофічний недобір врожаю культури. Чергові антирекорди зафіксовано на Миколаївщині, де середній показник врожайності культури подекуди становить лише 1,5-2 ц/га. Про це повідомляє SuperAgronom, пише agronews.ua.

Більше того – у Березанському районі області через дефіцит вологи під загрозою зриву опинились не лише жнива соняшнику, але й посівна озимих.

“Біда по всіх фронтах, не лише по соняшнику! Зараз сипле по 2 ц/га, окремі популярні гібриди іноземної селекції дають взагалі по 1,5 ц/га. Є поля, де ми сіяли по літній оранці, там сипле більше – до 8 ц/га доходить. Залишається питання щодо якості такого насіння та яку олію вдасться з нього отримати”, – розповіли представники господарства ПРАТ “Прикордонник”.

Дещо краща картина з соняшником спостерігається на полях, де культуру вирощують за технологією no-till.

“Ми ще не почали збирати соняшник, він у нас ще зелений стоїть, думаємо що через днів 10-14 приступимо до жнив і результат нас в цьому сезоні порадує”, – висловили сподівання представники ТОВ “Криничанське” з Миколаївського району.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com