Про це на фейсбук повідомляє Володимир Желуденко, голова Станіславської ОТГ: Продовжуємо розвивати туризм на Станіславських скелях. Наразі працюємо над новітнім
Детальніше![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/117036247_2641332866087524_5578020952027255875_o.jpg)
Про це на фейсбук повідомляє Володимир Желуденко, голова Станіславської ОТГ: Продовжуємо розвивати туризм на Станіславських скелях. Наразі працюємо над новітнім
ДетальнішеПро це повідомляє народна депутат Вікторія Вагнєр: – Провели робочу зустріч з мером Таврійська Миколою Різаком. Проблема Таврійського ОТГ –
Детальніше3 серпня відбувся брифінг директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації стосовно особливостей роботи закладів освіти у новому 2020-2021
ДетальнішеСьогодні день Кавуна! Вітаймо героя херсонських полів! Кавун херсонський найсмачніший, виплеканий працею і турботою. Під південним сонцем він ніжиться, вбираючи
ДетальнішеПідготовка закладів освіти до нового навчального року 2020-2021 триває. Повним ходом ведуться заплановані поточні ремонти в Херсонській школі гуманітарної праці.
ДетальнішеУ телестудії «Український південь» – відомий лікар-ендоскопіст, член правління Асоціації ендоскопістів України Олег Фетисов зазначив: «У свій час великий медик
ДетальнішеПрощання зі школою – завжди хвилююча мить. Це – радість і відповідальність водночас! Випускники школи-родини № 39 та № 30
ДетальнішеПротягом 1 і 2 серпня в Запорізькій області виявили 46 випадків зараження на COVID-19, це найвищій показник за весь час
ДетальнішеНаказом Управління Державного агентства рибного господарства у Херсонській області від 31.07.2020 за № 156 – ОД «Про встановлення заборони на
ДетальнішеХерсонською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 35-річної херсонки за фактом привласнення та розтрати чужого майна шляхом зловживання
ДетальнішеПро це повідомляє ректор ХДУ Олександр Співаковський: – Сьогодні разом з колегами провели на платформі Zoom засідання приймальної комісії ХДУ.
Детальніше3 серпня привітали ветерана внутрішньої служби Костянтина Облапова з 70-річчям керівництво Головного управління та колеги ветерани. Полковник внутрішньої служби у
Детальніше2 серпня, близько 10:00 біля будинку 31 по вул. Одеське Шосе відбулося зіткнення транспортних засобів Daewo Sens, під керуванням 47-річного
ДетальнішеПро це повідомив депутат Херсонської міської ради Віталій Богданов: в Генічеській міській та районній радах утворені депутатські групи партії «За
ДетальнішеТОВ СП «НІБУЛОН» (код ЄДРПОУ 14291113, юридична адреса: Каботажний спуск, 1, м. Миколаїв, 54002) опублікувало список компаній, до яких не
ДетальнішеЦентральна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні 31 липня визначила регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки
ДетальнішеВ Україні стартував літньо-осінній період заборони лову раків. Для кожного регіону строки заборони різні, вони залежать від погодних умов. Наприклад,
ДетальнішеВ місті Арциз Одеської області спостерігається повторне цвітіння яблунь, при цьому на сусідніх гілках знаходяться вже майже дозрілі плоди. Фотографіями
ДетальнішеБджільництвом родина Спанатій з Миколаєва займається з 2011 року. Саме тоді у них з’явились перші вулики. Щоправда для двох братів Андрія та Олександра
ДетальнішеЗ серпня 2020 року в Україні мають запровадили електронні лікарняні. В Херсонській області у тестуванні системи беруть участь 9 лікарень:
Детальніше