Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

На Херсонщині в акваторії Дніпровсько-Бузького лиману масова загибель риби

09.08.2020 року близько 8 години ранку в ході проведення рибоохоронного рейду державними інспекторами Херсонського рибоохоронного патруля встановлено факт загибелі водних біоресурсів на акваторії Дніпровсько-Бузького лиману, в районі с. Софіївка Білозерського району Херсонської області. Загибель спостеригається на акваторії 1,5 метри в глиб лиману від берегової смуги на протязі 2 – х кілометрів.

За попередніми розрахунками кількість загиблих особин водних біоресурсів складає 1 611 000 особин (бичка, карася та краснопірки). В ході огляду вказаної акваторії спостерігався специфічний колір води та відчувався запах сірководню.

Для встановлення причини загибелі водних біоресурсів державними інспекторами відібрані проби води та загиблі особини риб, які будуть передані компетентним органам для проведення повного гідрохімічного та мікробіологічного аналізу відповідно.

Про вказаний факт оперативно в телефонному режимі проінформовано: Державну екологічну інспекцію у Херсонській області, ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області, Басейнове управління водного господарства у Херсонській області, дирекцію НПП Нижньодніпровський та Херсонську обласну державну адміністрацію.

Херсонський Рибоохоронний Патруль

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН