На користь держави податкові юристи Херсонщини виграли майже 1 мільярд гривень

За інформацією спеціалістів управління правового забезпечення Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі за перше півріччя 2020 року у судах різних інстанцій за участі представників державної податкової служби розглянуто 327 справ на суму 1130,8 млн гривень позовних вимог.

Із них на користь держави судами вирішено 176 справ на суму 989,2 млн гривень податкових зобов’язань. Це складає 54 відсотки від кількості та понад 87 відсотків від суми розглянутих справ.

Нова стратегія роботи податкових юристів Херсонщини надає перевагу збору додаткових доказів для повного, всебічного та об’єктивного дослідження обставин справи, у доведенні перед судом їх переконливості. Зібрані докази відкриті для ознайомлення платникам, і кожний може переконатися, що оскарження у таких справах не має судової перспективи. Це підтверджується практикою: за позовами платників податків до органів державної податкової служби області 6 місяців п.р. розглянуто 258 справ на суму 880,6 млн гривень. З них 107 справ на суму 739 млн. гривень або 84 відсотки від суми позовів вирішено на користь органів ДПС області,

Найчастіше платники податків оскаржували податкові повідомлення – рішення щодо нарахування податкових зобов’язань та штрафних санкцій. Тим часом, уникнути необґрунтованих претензій дозволяє стала практика досудового врегулювання суперечок між платниками податків та органами влади.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com