Понад 85 тисяч адміністративних послуг отримали платники від податківців області

Головним управлінням ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі за січень-вересень 2020 року надано 85,4 тис. адміністративних послуг. З них у Центрах обслуговування платників – 52,2 тисяча.

Зазначимо, що майже 62,6 % послуг платники податків області одержали саме в центрах обслуговування — спеціальних місцях для надання послуг, що забезпечують кращу якість та швидкість їх надання.

Вже традиційно найпопулярнішою залишається послуга видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Так, за січень-вересень 2020 року видано 24,9 тис. реєстраційних номерів.
Додатково інформуємо, в умовах адаптивного карантинного режиму, про організацію роботи центрів обслуговування платників (державних податкових інспекцій) Херсонської області:

в ЦОПах надаються виключно адміністративні послуги за попереднім записом, з відповідним режимом роботи з понеділка по четверг – з 10.00 . по 17.00, у п’ятницю з 10.00 по 15.45, з обідньою перервою з 12.00 по 12.45, та з технічними перервами для санітарної обробки та провітрюванням кожні дві години на 10 – 15 хв.;

надаються адміністративні послуги виключно платникам податків, у яких наявні засоби особистого захисту від респіраторних захворювань (маска і рукавички).



Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *