На Миколаївщині перевірятимуть транспорт, об’єкти торгівлі та інші місця масового скупчення людей

Із 19 червня на Миколаївщині за дотриманням карантинних обмежень стежиать оперативні бригади.

“Було позачергове засідання штабу – з 19 червня плануються виїзди по області: до Южноукраїнська, буде візит в коблівську зону, – подивитись, як дотримуються протиепідемічних умов”, – розповів голова Миколаївського обласного штабу з протидії коронавірусу Олександр Ігнатенков.

“Першочергово перевірятимуть транспорт, об’єкти торгівлі та інші місця масового скупчення людей. Ці бригади будуть створені не з управлінь і відомств людей, які там працюють. Це безпосередньо з тих людей, які задіяні в роботі штабу – це керівники управлінь та відомств”, – каже Олександр Ігнатенков.

Створенням оперативних мобільних бригад на Миколаївщині відреагували на збільшення кількості захворілих на коронавірус в Україні, зокрема й в Миколаївській області.

Суспільне

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterКоментар до: На Миколаївщині перевірятимуть транспорт, об’єкти торгівлі та інші місця масового скупчення людей

  1. Іван сказав:

    Можете не перевіряти, скажу відразу: майже поголовно усі люди без масок у приміщеннях та транспорті, в тому рахунку і продавці в магазинах, та не дотримуються соціальної дистанції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com