На Херсонщині діє заборона на вилов риби

Нерестова кампанія завершується. За 15-40 діб в залежності від виду риби в акваторії Каховського водосховища з’являться мальки. Для приросту водних біоресурсів з 1 квітня по 10 червня в Україні діє заборона на вилов риби.

Як проходить кампанія у Національному природному парку «Кам’янська Січ» розповів виконувач обов’язків директора Сергій Скорик:

«24 працівники Парку під час нересту провели 7 спільних рейдів з представниками Херсонської обласної екологічної інспекції та Бериславського відділу поліції з виявлення фактів браконьєрства. За результатами, затримані 4 особи, проти яких порушено кримінальні провадження за 249 статтею ККУ (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) і складено 27 протоколів з вилучення безгосподарних рибацьких тенет. Але цим наша діяльність із збереження водних біоресурсів не обмежується. По завершенні нересту працівники державної охорони продовжать патрулювання водоймищ, оскільки Парк є природоохоронною зоною, в якій «будь який-вилов, окрім спортивної рибалки, ЗАБОРОНЕНО».

Національний природний парк Кам’янська Січ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterКоментар до: На Херсонщині діє заборона на вилов риби

  1. Боцман сказав:

    Майже 2.5 місяці 24 працівника в 27 порушень не смішно…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com