Випускників Херсонського вищого училища фізичної культури привітали зі святом Останнього дзвоника (Відео)

Про це повідомляється на фейсбук сторінці училища:

– Шановні колеги, учні, батьки!
Щиро вітаємо вас зі святом Останнього шкільного дзвоника!
Завершується ще один навчальний рік. Непростий, і в той же час результативний. Для когось із вас цей рік став першим у стінах училища, хтось випускник школи і завтра вже студент, хтось вже стоїть на порозі вирішення непростих життєвих ситуацій, а хтось тільки примірюється до першої спроби…
Не простим у плані навчання, підготовки до ЗНО, іспитів, непростий у плані підготовки до відповідальних стартів.

Більшість з вас на турнірній дистанції навчального року проявили свої навики та вміння, аби на відповідальних змаганнях вибороти медалі, здобути таку жадану та необхідну перемогу.
Тільки важка систематична праця робить із нас тих, ким ми є.
Дорогоцінний камінь не можна відполірувати без тертя. Так і людина не може стати успішною без достатньої кількості важких спроб.

Ми з вами є свідками поєднання кропіткої праці вчителя та спортсмена, важкої щоденної праці, направленої не тільки на здобуття результату, а й на всебічний розвиток вихованця як людини, яка має за мету – служіння батьківщині та прославлення рідного краю.
Бажаємо всім здоров’я, натхнення та нових звершень на непростому шляху до Олімпу.

З повагою
Валентин Сух,
колектив вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради

Яким був минулорічний Останній дзвоник у Херсонському вищому училищі фізичної культури пропонуємо подивитись у відеоматеріалі:

Останній дзвоник 2020

Шановні колеги, учні, батьки!Щиро вітаємо вас зі святом Останнього шкільного дзвоника!Завершується ще один навчальний рік. Непростий, і в той же час результативний. Для когось із вас цей рік став першим у стінах училища, хтось випускник школи і завтра вже студент, хтось вже стоїть на порозі вирішення непростих життєвих ситуацій, а хтось тільки примірюється до першої спроби…Не простим у плані навчання, підготовки до ЗНО, іспитів, непростий у плані підготовки до відповідальних стартів. Більшість з вас на турнірній дистанції навчального року проявили свої навики та вміння, аби на відповідальних змаганнях вибороти медалі, здобути таку жадану та необхідну перемогу. Тільки важка систематична праця робить із нас тих, ким ми є. Дорогоцінний камінь не можна відполірувати без тертя. Так і людина не може стати успішною без достатньої кількості важких спроб.Ми з вами є свідками поєднання кропіткої праці вчителя та спортсмена, важкої щоденної праці, направленої не тільки на здобуття результату, а й на всебічний розвиток вихованця як людини, яка має за мету – служіння батьківщині та прославлення рідного краю.Бажаємо всім здоров'я, натхнення та нових звершень на непростому шляху до Олімпу.З повагоюВалентин Сух,колектив вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради

Опубліковано Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради Вівторок, 26 травня 2020 р.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *