В Таврійську розпочався ямковий ремонт

Цього тижня шляховики Каховської дорожньо-експлуатаційної дільниці розпочали поточний ямковий ремонт доріг на території Таврійська.

На вулицях 8 Березня, Вокзальна, Франко, Каховська підрядники вже провели підготовчі роботи – відокремили пошкоджені фрагменти асфальту від цілого покриття та зачистили вибоїни.

За даними спеціаліста з питань комунального господарства Таврійського виконкому Інни Куришко, ямковий ремонт буде зроблено на семи вулицях мікрорайону Східний. Стільки ж вулиць буде відремонтовано в мікрорайні залізничників. Загалом Каховська ДЕД має залаштувати 700 кв. м пошкодженого асфальту, в тому числі в селищі Плодове на вул. Чорновола і Уляни Громової по маршруту приміського автобуса.

На Східному поточний ямковий ремонт заплановано на вулицях Гайдара, Чкалова, Партизанській, Робочій, Котляревського, Ярослава Мудрого і Лесі Українки.

В мікрорайні залізничників – на 8 Березня, Каховській, Франко, Вокзальній, Східній, Північній, Зеленій.

Сьогодні зранку, 22 травня, на вулицю 8 Березня прибула важка дорожна техніка, і шляховики розпочали асфальтувати підготовлені ямки.

Нагадаємо, продовжується капітальний ремонт частини вул. Молодіжна з будівництвом тротуару. В п’ятницю сюди вже завезли асфальбетонну суміш, і пішов працювати асфальтоукладальник.

сайт міста Таврійськ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *