У рамках “Великого будівництва” у Новій Каховці вдалося відремонтувати футбольне поле (відео)

У Новій Каховці завершені роботи з капітального ремонту футбольного поля «Дніпро» спортивного комплексу стадіон «Енергія».

На території розміром 110 х 72 м влаштоване нове синтетичне покриття та огородження, проведені роботи з доброустрою та освітлення.

Загальна вартість будівництва склала близько 14 млн грн.
Поле «Дніпро» входить до спорткомлексу стадіону «Енергія». 

Раніше тут проводилися не тільки футбольні матчі аматорських команд, а й мотобольні баталії. У місті довгі роки існувала мотобольна команда «Таврія», яка виступала у чемпіонаті України. Вона проводила домашні й товариські матчі на цьому полі.

Стадион Каховка

У Новій Каховці завершені роботи з капітального ремонту футбольного поля «Дніпро» спортивного комплексу стадіон «Енергія». На території розміром 110 х 72 м влаштоване нове синтетичне покриття та огородження, проведені роботи з доброустрою та освітлення. Загальна вартість будівництва склала близько 14 млн грн. Поле «Дніпро» входить до спорткомлексу стадіону «Енергія». Але вже багато років його не ремонтували. Раніше тут проводилися не тільки футбольні матчі аматорських команд, а й мотобольні баталії. У місті довгі роки існувала мотобольна команда «Таврія», яка виступала у чемпіонаті України. Вона проводила домашні й товариські матчі на цьому полі. ❗️Цей об'єкт є перехідним з 2019 року, але завдяки програмі Велике будівництво з'явилась можливість завершити роботи у максимально короткі терміни.

Опубліковано Херсонська обласна державна адміністрація Субота, 9 травня 2020 р.

Херсонська ОДА

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *