Український Південь

Інформаційне видання

На святкування Дня міста в Нову Каховку завітали гості з міста-побратима (відео)

В Новій Каховці відзначили 69 річницю з дня заснування міста. З самого ранку відбувалися різноманітні заходи. На великій сцені, яка розташувалася на центральній площі біля Палацу культури, художні самодіяльні колективи територіальної громади та Каховського району представили концертну програму “Рідне місто моє”.

На площі розгорнулось Новокаховське подвір’я. День міста об’єднав всіх, хто любить Нову Каховку. “Нам вже 69 років, ми абсолютно молоде місто, молоде людськими думками, працею, діточками і майбутнім, про яке ми не просто мріємо, а повсякденною працею створюємо”, звернувся до людей Новокаховський міський голова Володимир Коваленко.

Лунала запальна музика на сцені, даруючи насолоду всім і жителям Нової Каховки, і гостям міста, які приїхали на свято. Вокальні та хореографічні номери за участі місцевих мистецьких колективів зачаровували. Також цього представили свою творчість колективи Тавричанської, Чаплинської та Присиваської громад. Учасники Новокаховського подвір’я, представники місцевих рад, які приєдналися до Новокаховської громади, поділилися своїми враженнями та привітали місто.

Однією із родзинок програми був виступ Дрогобицького муніципального хору -” Легенда”. В цей час на площі та в парковій зоні розгорнулися виставки майстрів та художників міста та Каховського району, різні фотозони та проходили цікаві майстер-класи. Люди демонстрували свої роботи, а також з радістю вітали рідне місто зі святом. Господині з радістю частували гостей смаколиками

Представники керівництва міста та області не залишили без уваги жодну локацію. Заклади профтехосвіти демонстрували власні вироби, зустрічаючи гостей піснями, креативними виступами та короваєм. Молоде місто з цікавою історією та великими перспективами, радо приймало гостей. На святкування дня міста завітали делегації із міст-побратимів.

Гості з Дрогобича взяли участь у всіх святкових заходах. Дрогобицький міський голова Тарас Кучма долучився до привітань: “Тут ми почуваємо себе як дома. Місто постійно змінюється на краще і я б хотів побажати миру, спокою і щоб над вами ніколи не нависав отой меч неврівноваженості, щоб ми могли мирно створювати справжню єдину Україну!”

Завітали й члени делегації з французького міста-побратима Сент-Етьєн Дю Рувре, які привітали новокаховчан зі святом і висловили найщиріші побажання. Нову Каховку та Сент-Етьєн ю Рувре давно поєднали партнерські стосунки. Гості відмічали гостинність новокаховчан.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня