У херсонському виші презентували проєкт “Краса без обмежень”

20 лютого у Херсонському державному університеті відбулося відкриття благодійного фотопроєкту «Краса без обмежень». Творча команда соціального проєку урочисто презентувала студентам та викладачам ХДУ унікальні світлини та поділися теплом своїх сердець.

Ще у 2019 році Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю «Велід» започаткувала у Херсоні соціальний фотопроєкт «Краса без обмежень» до Міжнародного дня захисту дітей та з метою сформування толерантного ставлення до дітей з інвалідністю на Херсонщині.

Ідея проєкту – Віктор Булка, Марина Колокот.

Творчий задум – Марина Бурак, фотографиня.

У проєкті взяли участь діти з інвалідністю – вихованці Олешківського дитячого будинку, творчого дитячого колективу «Янголи Добра», учасники громадської організації «Аутизм. Зачаровані діти – Херсон». Разом з ними на світлинах – військовослужбовці 11-ї окремої бригади армійської авіації.

Кошти витрачені на фотосесію були виділені меценатами та благодійними організаціями Херсона.

Привітав присутніх ректор ХДУ Олександр Співаковський. «Ми усі різні – стать, колір шкіри, фізичні можливості. Але ми – люди, які здатні любити. Усвідомлення цієї простої істини зберігає людську цивілізацію від саморуйнування», – наголосив очільник вишу. Також Олександр Володимирович зазначив, що три роки тому був прийнятий Закон про інклюзивну освіту, який став важливим кроком до створення інклюзивного суспільства. Але жоден закон не матиме сенсу без підтримки людей.


«ХДУ – це майданчик, на якому є любов – любов один до одного і, звісно, до дітей з особливими потребами. Благодійний фотопроєкт під назвою «Краса без обмежень» – це ще один крок до єднання! Давайте дарувати любов!», – закликав Олександр Співаковський.

Під час заходу для студентів та викладачів ХДУ виступили діти з особливими потребами творчого дитячого колективу «Янголи добра» (керівник Марина Колокот), що стали учасниками благодійного фотопроєкту «Краса без обмежень».

Пресцентр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *