У Херсонській лікарні провели капітальний ремонт та закупили обладнання

Херсонські лікарні активно готуються до впровадження другого етапу медичної реформи. Масштабні зміни відбулися в клінічній лікарні ім. Тропіних.

Поряд зі змінами на рівні амбулаторної спеціалізованої допомоги, лікарня Тропіних готується до укладання договорів з Національною службою здоров’я на пакети послуг для стаціонарної медичної допомоги в рамках Програми медичних гарантій 2020 року.

Як розповів заступник головного лікаря з стаціонарної допомоги Євген МИРОНОВ, в числі медичних послуг, які надаються в стаціонарних умовах, лікарня планує укласти договір з НСЗУ на надання хірургічної допомоги, терапевтичних госпіталізацій, а також спеціалізованої допомоги жінкам при пологах та новонародженим в неонатальному періоді, що є пріоритетними напрямками.

Зараз лікарня виконує вимоги НСЗУ, необхідні для контрактування, щоб почати надавати якісну допомогу в нових умовах. Зокрема, за кошти, виділені з міського бюджету, йде процес закупівлі необхідного медичного обладнання, призначеного для надання допомоги пацієнтам при невідкладних станах, а також новонародженим в складних неонатальних випадках, – зазначає начмед.

За його словами, найближчим часом стаціонарна служба, головним чином реанімаційне відділення, поповниться апаратами штучної вентиляції легенів, кардіодефібриляторами, моніторами пацієнта для цілодобового спостереження за функціями організму хворого, обладнанням для проведення респіраторної підтримки та ентерального харчування новонароджених і т.д.

Одночасно проводиться ремонт холів на всіх поверхах стаціонарного корпусу, у відділеннях встановлюються сучасні пластикові вхідні двері, що дозволяють безперешкодно транспортувати пацієнтів, облаштовуються комфортні обідні зали, триває ремонт палат.

Крім того на базі нефрологічного відділення створені паліативні ліжка, робота яких буде проходити паралельно з наданням відповідної допомоги паліативними мобільними бригадами амбулаторної служби, відповідно до вимог НСЗУ, – повідомив Миронов.

Відносно змін, що стосуються безпосередньо пацієнтів, заступник головного лікаря перш за все звернув увагу на необхідность мати направлення від лікаря первинної ланки для отримання безкоштовної спеціалізованої, в тому числі стаціонарної, допомоги, передбаченої Програмою медичних гарантій, яка почне діяти вже з 1 квітня.
Херсонська міська клінічна лікарня ім. Тропіних

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *