У Херсонському виші поговорили про те, яким має бути сучасний викладач

Нові інструментарії професійного розвитку викладачів ЗВО, а також яким має бути сучасний викладач вишу обговорили у конференц-залі Херсонського державного університету. 7 лютого відбувся семінар-тренінг «Інституційні інструменти професійного розвитку сучасного викладача університету».

Модераторами заходу виступили проректор з наукової роботи і розвитку університету Сергій Омельчук та керівниця відділу по роботі з обдарованою молоддю ХДУ Юлія Юріна.

Охочих простежити основні тенденції розвитку сучасного викладача навального закладу виявилося чимало. Серед них декани факультетів, завідувачі кафедр, професорсько-викладацький склад, досвідчені та молоді науковці і представники інших херсонських вишів.

Варто відмітити, що сьогодні відбувся настановчий захід у рамках семінарів-тренінгів «Університетської школи професійного розвитку». За мету організатори поставили – визначити та проаналізувати інституційні інструменти професійного розвитку сучасного викладача ЗВО відповідно до державної політики в галузі освіти й забезпечення якості освіти. І, найголовніше, – розроблення необхідних програм для підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників.

Надалі, з 8 по 14 лютого, на учасників семінару чекає індивідуальна робота щодо складання програми підвищення кваліфікації.

А за результатами участі у семінарі «Інституційні інструменти професійного розвитку сучасного викладача університету» та за умови виконання індивідуальної роботи учасникам тренінгу вручать сертифікати.

Пресцентр ХДУ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *