Одеські поліцейські розповіли, куди звертатися, якщо потрапили під час негоди у неприємність

Для виклику допомоги в умовах погіршення погоди поліція Одеської області порадила  скористатися безкоштовним мобільним додатком «My Pol». Він стане у нагоді тим, хто через негоду потрапив у скрутне становище та з якихось причин не може додзвонитися на телефони екстрених служб. 

Нагадаємо, що «My Pol» є офіційним каналом зв’язку між правоохоронними органами та громадянами, який за допомогою кнопки «Екстреного виклику» автоматично передає дані та координати заявника поліцейським. Також у додатку є інформація про найближчі територіальні відділення поліції та медичні заклади і рекомендації щодо дій у тій чи іншій надзвичайній ситуації. З покроковими інструкціями з користування додатком можна ознайомитися в опублікованому нижче відео.

Як повідомлялося раніше, за прогнозами Гідрометцентру несприятливі погодні умови на території Одеси та області очікуються з 5 по 8 лютого. «На цей період у поліцейському главку Одещини розгорнуто роботу ситуаційного центру, до складу якого входять поліцейські, рятувальники, прикордонники, нацгвардійці та представники органів влади і місцевого самоврядування. У цілодобовому режимі вони аналізуватимуть ситуацію на території регіону та координуватимуть дії служб з надання допомоги людям, які її потребують», – розповів начальник Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП Олексій Вдовиченко.

https://www.facebook.com/gunp.odessa/videos/125119362117882/?t=9

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *