Викладачі ХДУ вчилися менеджменту для закладів місцевого самоврядування

З 25 по 28 січня у Києві відбувся тренінг для тренерів у рамках післядипломної сертифікатної програми «Менеджмент у закладах місцевого самоврядування України» за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

Захід організовано у співпраці із Малопольською школою державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), (Польща), партнером Програми USAID DOBRE.

У вказаному тренінгу від Херсонського державного університету взяли участь проректор з навчальної та науково-педагогічної роботи, професор Наталія Тюхтенко, декан факультету економіки і менеджменту, професор Андрій Соловйов, доценти Тетяна Казакова, Сергій Макаренко, Катерина Синякова та аспірантка Ольга Кметь.

У заході взяли участь міжнародні та українські експерти, спеціалісти Програми USAID DOBRE, представники органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад, менеджери та державні службовці. 

Упродовж програми тренінгу разом із досвідченими фахівцями обговорювалися актуальні питання у галузі державного управління, місцевого економічного розвитку, бюджету та управління фінансовими ресурсами, соціальних комунікацій, встановлення зовнішніх партнерських зв’язків, проєктного менеджменту та лідерства.

За результатами тренінгу було узгоджено та підготовлено проєкт Угоди про співпрацю між Краківським економічним університетом (Краків, Польща) та Херсонським державним університетом щодо спільного виконання програми післядипломного навчання «Управління в українських органах місцевого самоврядування для лідерів, менеджерів середнього рівня, фахівців з публічних послуг громади» в рамках реалізації проєкту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

Пресцентр ХДУ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *