Херсонки вчили, як розвивати лідерські та професійні навички

Навчання відбуваютьсч у рамках кар’єрного клубу, члений якого зутрілися у Херсоні вперше. Про це на Фейсбуці пише Тетяна Донченко:

 –  У херсонському центрі «Вікно в Америку» відбулась перша зустріч жіночого кар’єрного клубу «Вікно до успіху», ініційованого America House у Києві. Сьогодні учасниці знайомились – із Оленою Скоробагатько, фасилітаторкою клубу, із книгою Ранії Андерсен та одна з одною. Нам дуже пощастило, адже жінки, які зібрались, різні за професіями і поглядами. Водночас усі вони активні, відповідальні і прагнуть розвивати лідерські та професійні навички. Учасниці разом склали правила ефективного спілкування під час зустрічей. Олена розповіла про те, на що радить звернути увагу Ранія Хабібі Андерсен, авторка книги та натхненниця створення таких клубів по всій Україні.

Свята наближаються, тому одна з учасниць, Юлія Балуда, художник-лялькар, показала створені нею новорічні іграшки на ялинку. Вони виконані в техніці пап’є-маше з екологічно чистої вторинної сировини. Кожна з присутніх отримала книги «Мене не спинити: шість звичок жінок у країнах, що розвиваються» і посібники до них. Тепер будемо читати і зустрінемось за місяць!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *