Вчителі та учні завітали на День відкритих дверей херсонського вишу

29 листопада на факультеті фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету відбувся День відкритих дверей. До  навчального закладу завітали учні старших класів, ліцеїв та студенти спеціалізованих шкіл.

Охочих послухати про досягнення факультету за двадцятип’ятирічну історію та побачити сучасну матеріальну базу прийшло доволі. Декан факультету фізичного виховання та спорту Іван Глухов розповів: «Наш факультет має два напрямки підготовки: середня освіта (фізична культура), тобто підготовка вчителів та фізична культура і спорт – це тренерський напрям. Приємно, що сьогодні до нас завітало багато майбутніх абітурієнтів, тим більше, нам є що показати».

У рамках Дня відкритих дверей пройшов семінар-тренінг для вчителів міста і області «Теорія та практика викладання баскетболу в закладах загальної освіти». Провів тренінг завідувач кафедри олімпійського та професійного спорту Євгеній Стрикаленко, який прокоментував: «Тренінг направлений на підвищення кваліфікації вчителів закладів загальної освіти, а саме викладання баскетболу».

Також гостям провели екскурсію у ході якої вони ознайомилися з матеріально-технічною базою факультету та університету в цілому.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com