З’явилось відео про те, що відбувається насправді на факультетах одного з херсонських вишів

Команда StudTV вирішила розкрити херсонцям, що робиться на кожному з факультетів ХДУ. Розпочати молоді телевізійники вирішили з факультету культури та мистецтв.

 – Тут ми познайомилися з талановитими викладачами, які переймаються за успіхи студентів, як за свої. Разом вони роблять хореографічні па, витягують найвищі нотки , змішують олії та фарби, роблять артикуляційну гімнастику. Ми побували на парах хореографічного мистецтва, сценічного мовлення, оркестру та художнього мистецтва. Зізнаємося, на якийсь час ми занурювалися в атмосферу фантазії та вишуканості. Творчість проникала у кожну клітинку тіла. Неймовірно не захопитися тим, як віддано студенти працюють, – ділиться враженнями  StudTV.

Що вдалося їм дізнатися та що побачили – детальніше у відео:

Життя факультетів зсередини!

Студентське життя яскраве та захопючее. Воно сповнене пригод та нових відкриттів. Щодня досягаємо нових цілей і рухаємося вперед. Разом ❤️Команда StudTV📽️ встигла познайомитися з кожним факультетом: студентам цікаво працювати на камеру, а глядачам – насолоджуватися творчим процесом. Погодьтеся, приємно спостерігати, як хтось працює і отримує від цього задоволення. Саме тому ми відкриваємо нову рубрику "життя факультетів зсередини". Розпочнемо творчо, розмахом пензля, так би мовити 😉 Саме так, це факультет культури та мистецтв. Тут ми познайомилися з талановитими викладачами, які переймаються за успіхи студентів, як за свої. Разом вони роблять хореографічні па💃🏻, витягують найвищі нотки 🎼, змішують олії та фарби🎨, роблять артикуляційну гімнастику 👄. Ми побували на парах хореографічного мистецтва, сценічного мовлення, оркестру та художнього мистецтва. Зізнаємося, на якийсь час ми занурювалися в атмосферу фантазії та вишуканості. Творчість проникала у кожну клітинку тіла. Неможливо не захопитися тим, як віддано студенти працюють. Вони живуть тим, що роблять🧚🏻‍♀️Адже це, перш за все, творчі особистості – вимогливі та амбіційні. На їхньому шляху зустрічається багато перешкод, невдач і навіть травм. Однак це ніяк не впливає на успіхи майбутніх зірок. Погляньте, як вони поступово починають сяяти! 😍🌟

Опубліковано StudTv KSU Вівторок, 26 листопада 2019 р.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *