Український Південь

Інформаційне видання

У “Гончарівці” школярі познайомилися з технологічними новинками

Слухачі Cyber School і Smart Junior при Херсонському державному аграрному університеті познайомились із технічними цікавинками Гончарівки. Захід був проведений спільно Інтернет-центром, центром «Вікно в Америку», творчим майданчиком «Maker Space» та центром обслуговування користувачів з особливими потребами. Про це пишуть на сайті Гончарівки.

У наших  була унікальна можливість самим вирізати фігурки на плотері, що знаходиться на креативному просторі. Вони дізнались про сучасне обладнання з 3D-друку, набули першого практичного досвіду використання 3D-принтера «Mankati», а також отримали навички роботи у програмі для підготовки та обробки 3D-моделей «ULTIMAKER CURA».

Присутні спільними зусиллями двох груп встигли зібрати і запрограмувати робота з конструктора «Lego Mindstorms». А ще слухачі Cyber School і Smart Junior користувались 3D-ручками, ігровою консоллю «PlayStation 4 Pro», інтерактивним столиком, ручкою «Ting», що читає німецькою, обладнанням для полегшення читання людей із вадами зору та пристроєм для читання шрифтом Брайля.

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня