Податкова Херсонщини провела засідання Ініціативної групи

31 жовтня 2019 року у прес-центрі Головного управління ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі  проведено перше засідання Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Під час засідання члени Ініціативної групи ознайомилися Положенням про Ініціативну групу, обрали голову та секретаря Ініціативної групи та обговорили організаційні питання, пов’язані з визначенням дати та місця проведення установчих зборів для формування Громадської ради при ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Учасники засідання ознайомилися з порядком прийняття документів від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах, а також домовилися про проведення другого засідання Ініціативної групи у листопаді поточного року.  

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та  м. СевастополіЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com