Американські катери прибули до Одеського морського торговельного порту (Відео)

До Одеського морського торговельного порту прибули американські катери. Про це сказано на офіційному сайті Військово-морських сил України.

За їхніми даними, катери «Слов’янськ» та «Старобільськ» типу «ISLAND» прибули зі Сполучених штатів Америки на борту судна «Ocean Freedom».

Вони пройшли низку випробувань і наразі перебувають в каботажній гавані Одеського морського порту. Там їх розвантажують та готують до експлуатації. По завершенню робіт під командуванням українського екіпажу катери використовуватимуть для захисту акваторій Чорного та Азовського морів, пише UA: Одеса.

До Одеського морського торгівельного порту прибули американські катери

До Одеського морського торгівельного порту прибули американські катери. Про це сказано на офіційному сайті Військово-морських сил України. За їхніми даними, катери «Слов’янськ» та «Старобільськ» типу «ISLAND» прибули зі Сполучених штатів Америки на борту судна «Ocean Freedom». Вони пройшли низку випробувань і наразі перебувають в каботажній гавані Одеського морського порту. Там їх розвантажують та готують до експлуатації. По завершенню робіт під командуванням українського екіпажу катери використовуватимуть для захисту акваторій Чорного та Азовського морів.

Опубліковано UA: ОДЕСА Понеділок, 21 жовтня 2019 р.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *