Коштів, виділених Херсонською міськрадою на освіту, не вистачає навіть на «латання дірок»

Про це йдеться в зверненні Управління освіти Херсонської міської ради до міського голови та депутатів міської ради.

Управління освіти, спираючись на запити надані керівниками навчальних закладів, знову звертається до міського голови та депутатів міської ради з проханням виділити кошти для здійснення ремонтних робіт, закупівлі довгострокового обладнання та придбання твердого палива освітнім закладам міста.

8 жовтня на позачерговій сесії міської ради, у зв’язку з перевиконанням міського бюджету на 47 994 277 грн., розглядатиметься питання «Про зміни до міського бюджету на 2019 рік», користуючись нагодою управління освіти винесло подання щодо виділення 11 273 821 грн. для забезпечення зазначених потреб. Освітяни сподіваються на прихильність депутатського корпусу щодо вирішення їх проблем.

Без повного фінансування освітньої галузі, школам, дитячим садкам та позашкільним закладам не дійти до сучасних вимог. Як керівникам так і батькам учнів та вихованців херсонських освітніх закладів хочеться бачити будівлі сучасними, красивими, зручними, затишними та комфортними. На жаль тих коштів, що виділяються містом не вистачає навіть на першочергові «латання дірок».

За матеріалами Управління освіти Херсонської міської ради

Херсонці

Коментар до: Коштів, виділених Херсонською міськрадою на освіту, не вистачає навіть на «латання дірок»

  1. Андрей сказав:

    Мудаки ни хера не работают!!! Усатый Хрен вообще дупля не отбивает что да как! Пора сдвигать этот движ-бодряк и расследовать бездеятельность индейцев горсовета

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *