У Херсоні студенти дискутували з нардепом від партії “Слуга народу”

Сьогодні в Херсонському державному університеті відбулась зустріч із Сергієм Бабаком – головою комітету з питань освіти, науки та інновацій у Верховній Раді України. На зустрічі були присутні адміністрація університету та студентський актив ХДУ, зокрема, профспілковий комітет студентів, студпарламент та представники студрад гуртожитків.

Під час зустрічі були обговорені найактуальніші питання студентства, серед них:
♦️Система призначення та нарахування академічних і соціальних стипендій.
♦️Державне замовлення у вищих навчальних закладах освіти.
♦️Покращення якості освіти;
♦️Заробітня плата вчителів;
♦️ Проект “Держава в смартфоні”.

Під час дискусії з Сергієм Бабаком голова профспілкового комітету ХДУ Олександра Писларь висловила думку студентства щодо того, що скорочення кількості стипендіатів є недопустимим, адже це звужує права студентів. Хвилювання також викликають чутки щодо скорочення кількості місць державного замовлення у вищих навчальних закладах, адже наразі це надає рівні права та можливості доступу до вищої освіти для здібної молоді з усіх регіонів. Важливим є також питання розвитку регіональних вишів, автономії управління закладів вищої освіти, розвитку інфраструктури.

Сподіваємося, що новообраний уряд прислухається до думки та потреб студентства, оскільки саме освічена молодь є запорукою успішного розвитку держави.

ДжерелоЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com