Екскурсія на якій показали результати роботи такого добрива, відбулась в рамках конференції “Горіховий бізнес в Україні”. Про це повідомляється на Фейсбук сторінці “Земля Таврії”:
– Екскурсія по виробничим площам ПП «Сімге», с.м.т. Чаплинка зацікавила всіх! – Гюрай Озджанли – керівник господарства, розповів про всі дослідні ділянки з молодими саджанцями. Господарство існує 3 роки, має турецькі інвестиції, загальна площа 28 га, з них 3 га – питомник, все інше – сади та виробничі приміщення. Схема посадки 7*4. Chandler має нормативну максимальну врожайність 25-30 кг з одного дерева.
А скільки емоцій та питань по виробництву біогумусу з каліфорнійських черв’яків. Вони живуть у “басейнах” 2.5*12 м, проходять адаптацію, потім дорослі переселяються в ящики. За 3-4 дні переробляють 10 см “грунту”: суміш навозу та соломи. Добрива виходять дійсно якісні та натуральні. Поєднання технологій та природних законів дають змогу отримати добрий врожай та прибуток. В цьому переконалися учасники Конференції “Горіховий бізнес в Україніі”.
Схожі публікації:
- У рамках проєкту «Врятуй овочі» аграрії на Херсонщині роздали свою продукцію
- У самотніх громадян похилого віку на Херсонщині перевіряли їх житло на безпеку
- Тренінг у рамках ТСН-проєкту «Громади: дорожня карта рішень» відбувся у Роздольному (Фото, відео)
- На Херсонщині відбулися змагання серед школярів з військово-патріотичної гри “Джура” (Фото)
- На Херсонщині розробляють новий туристичний маршрут (Фото)