Український Південь

Інформаційне видання

Мешканці Музиківської громади вирішують, куди спрямувати кошти місцевого бюджету

Розпочалася серія вуличних акцій направлених на ознайомлення населення з бюджетом громади за 2019 рік та збір пропозицій на наступний рік. Розроблений разом з Програмою ДОБРЕ «Бюджети для громадян” допомагає легко зрозуміти весь бюджетний процес навіть не фахівцям. В буклеті описано етапи бюджетного процесу і можливість впливу на нього, звідки беруться гроші і куди йдуть.

Вже традиційно в Музиківці обираємо «базарний день» щоб залучити максимальну кількість населення. Лише за сьогодні роздали більше 100 буклетів, письмових пропозицій було лише 5 і ще 10 усних. Продовжуємо збір ідей через електронну форму https://cutt.ly/nw8yD5Q

Потім всі зібрані пропозиції розгляне постійна депутатська комісія з питань бюджету, представники якої обіцяють максимально врахувати їх при складанні бюджету на 2020 рік.

Наступна акція відбудеться 27 вересня в с. Східне. 

Спеціалісти сільської ради разом з ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» та Молодіжною радою громади готують вікторину по бюджетним питанням на День села в Музиківці 28 вересня. Святкування починаються о 10.00.

Музиківська сільська рада

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня