Дитячий конкурс краси пройшов у Херсоні

Юрій Рожков: “Херсонські діти – талановиті, артистичні та дуже гарні! Хочу, щоб ними пишалися не лише рідні та знайомі, щоб кожна дитина знала, що вона – особлива та неповторна і прагнула вдосконалення, щоб на їх адресу лунали аплодисменти з глядацької зали. Бо наші діти того варті! Саме тому підтримую творчі заходи, де хлопчики і дівчатка можуть себе проявити якнайкраще!”

Так, Юрій Рожков став генеральним спонсором дитячого конкурсу краси, який відбувся 22 вересня у Палаці молоді і студентів. Яскравий захід креативної молодіжної команди #Luck Project від міжнародного конкурсу “Шоу краси” зібрав дітей віком від 3 до 15 років. Учасники підкорювали шанувальників своїми талантами, оригінальним вбранням, красою, харизмою і щирістю. Байдужим конкурс не залишив нікого! За щедрими оплесками підтримки присутніх намітились лідери. Зрештою, журі визначилось з переможцями. Ними стали – серед хлопчиків Богдан Самчук, серед дівчаток Єлизавета Басюк! А оскільки конкурс краси проходив за підтримки Юрія Рожкова, лідера Громадської платформи “Добро переможе”, то усі переможці отримали від нього цінні подарунки: 3-D ручки для розвитку творчості, квадрокоптери та грошові сертифікати!

Вітаємо красунь та красунчиків з новими досягненнями! Ви – гордість Херсонщини і України. Так тримати!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com