Комплект нових татамі та напольну грушу отримали херсонські каратисти

Юрій Рожков: “Спорт має бути доступним, комфортним і безпечним! Тому продовжую дбати про здоров’я наших дітей.”

У подарунок від Громадської платформи “Добро переможе” юні каратисти, які займаються на базі ЗОШ № 37, отримали комплект нових татамі та напольну грушу для відпрацювання техніки ударів рук і ніг. Ігор Баранчук, президент Херсонської Федерації контактного карате, який вже багато років тренує дітей, підкреслив: “Юрій Рожков нас завжди підтримує, допомагає з оновленням матеріально-технічної бази. А разом з комфортом до нас приходять і діти, бажаючих займатись карате більшає. І вже маємо гарні досягнення: торік восени в Одесі, а навесні 2019 у Миколаєві ми стали призерами! Це стимулює рости над собою.”

В яких умовах діти працювали у цій спортивній залі ще кілька років тому згадує Олена Бардачова, директор ДЮКФП № 4, мовляв, малі каратисти під час тренувань ледь не випадали за межі невеличкого осередку татамі. Тож, щоб вихованці не травмувалися, підлогу встеляли різними килимками, що їх з дому віддали батьки.

“Підтримка Юрія Рожкова, лідера Громадської платформи “Добро переможе” для нас як ковток свіжого повітря, – з радістю ділиться мама юного каратиста Лариса Журавель, – бо в наш час займатися карате – дороге задоволення. Але ж ми, батьки хочемо, щоб наші діти розвивалися, росли здоровими і сильними, тому завжди шукаємо варіанти підтримки. І саме Юрій Рожков знову відгукнувся. Від імені всіх батьків та дітей висловлюємо подяку доброму, спортивному старшому другу Юрію Рожкову та його колективу “Добро переможе” за підтримку і у спорті, і в навчанні. Адже він багато зробив та продовжує робити для нашої 37 школи! Сюди займатися контактним карате їздять діти з усього Херсона, передмістя і навіть з Голої Пристані!”

За активну підтримку розвитку фізичної культури, самовіддану працю, непохитну віру у краще майбутнє Юрія Рожкова, під оплески присутніх, урочисто нагородили почесною грамотою одразу від 4 колективів: батьківського, клубу фізпідготовки, 37 школи та Федерації контактного карате.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *