Ремонт понтона під Одесою намагаються закінчити скоріше, але гроші на будівництво моста не виділені

Орієнтовні терміни завершення ремонту понтону– приблизно 4-5 тижнів

Про це повідомляє  Depo.Одеса з посиланням на міського голову Чорноморська Валерія Хмельнюка у “Фейсбук”. 

“Зараз масу запитань викликає ремонт понтона. Це, на жаль, необхідний атрибут життєдіяльності цього об’єкта. Підкреслю, що понтон– це правсредство, старе і давнє (бл. 40 років), яке практично приходить в непридатність. Цього разу понтон повністю буде проходити капітальний ремонт. Орієнтовні терміни його завершення – приблизно 4-5 тижнів. У мене відбулася розмова з керівником IСРЗ М.Дудніковим, і він запевнив, що ремонт може бути закінчено і раніше”, – повідомив Хмельнюк. 

Він також звернув увагу на будівництво стаціонарного моста. За словами очільника Чорноморська, міській владі вдалося домогтися залучення 110 млн грн на його будівництво (80 млн грн кошти країни, 30 млн грн області) і 20 млн грн було виділено з бюджету Чорноморська.

“У Кабінеті Міністрів була домовленість про те, що 52 млн грн буде виділено на продовження будівництва за умови співфінансування будівництва з міського бюджету. Угода досить хороша: 52 мільйони дає країна, і приблизно 10-12 мільйонів дає місто. На превеликий жаль, певна частина депутатів з бюджетної комісії не погодилася з цим. Гроші не виділені”, – зазначив він. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *