Молоді художники зможуть заявити про себе на всю Україну

З 11 по 15 вересня на базі Херсонського державного університету відбудеться Всеукраїнський пленер «Море барв-2019». Ініціатором та організатором виступила кафедра образотворчого мистецтва і дизайну факультету культури і мистецтв.

Мета пленеру – творче саморозкриття студентів, обмін досвідом та вдосконалення навичок з живопису в умовах пленеру; встановлення міжособистісних зв’язків між учасниками заходу.

Організатори запланували для учасників навчально-творчі завдання: річковий пейзаж (Спортивна база ХДУ «Водник»), асоціативна композиція «Південь»/ морський мотив (Комплекс відпочинку «Bliss», Залізний Порт), етюд на передачу стану природи (Комплекс відпочинку «Bliss», Залізний Порт), морський пейзаж  (Комплекс відпочинку «Bliss», Залізний Порт).

Паралельно з пленером на факультеті культури і мистецтв відбудеться ІІ науково-практична конференція «Формування творчих здібностей студентів мистецьких спеціальностей в освітньому просторі ЗВО». У ході наукового заходу обговорять обґрунтування теоретичних і практичних засад формування творчих здібностей майбутніх художників-педагогів та сучасні проблеми методології образотворчого мистецтва.

 

Прес-центр ХДУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *