В херсонській лікарні можна перевіритися на ВІЛ за аналізом слини

Триває робота в рамках договору про співпрацю клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних з Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІДу в Україні за програмою профілактики ВІЛ-інфекції та подолання епідемії.

Сьогодні в холі жіночої консультації лікарні (Комарова, 2) вперше в Херсонській області був встановлений тестомат для експрес-діагностики ВІЛ-інфекції, що базується на аналізі слини.

Скористатися цією безкоштовною анонімної послугою і самостійно пройти швидкий оральний тест на ВІЛ може кожен бажаючий за наявності смартфона з доступом в інтернет.

За допомогою декількох простих кроків ви зможете отримати з тестомату набір самотестування (в який входить безпосередньо сам тест, інструкція про підготовку до тесту і значення результату, контакти фахівців), а також засоби контрацепції у подарунок.

Серед перших, хто пройшов тестування, була завідуюча жіночою консультацією Анастасія Рябоконь.

Спеціаліст зазначила, що тест легкий в застосуванні, комфортний і дає результат вже через 20 хвилин після аналізу, а точність діагностики даного методу складає 99%.

Також Анастасія Олексіївна акцентувала, що у разі позитивних результатів можна тут же отримати консультування та підтримку лікарів жіночої консультації.

Крім того, відвідувачі жіночої консультації і всі бажаючі у будь-який час можуть скористатися традиційним експрес-аналізом крові, за допомогою якого теж можна досить швидко визначити свій ВІЛ-статус.

Скористуйтеся нагодою, адже тестомат у жіночій консультації пробуде не дуже довго – до середини вересня.

ДжерелоЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com