Море позитиву для дітей Херсона

Живе спілкування, танці, співи, дитячі розваги і море позитиву, – таким запам’ятається свято “Діти – щастя квіти” жителям Шуменського мікрорайону Херсона.

Традиційно, організатором виступив Юрій Рожков, лідер Громадської платформи “Добро переможе”, який регулярно опікується здоровим дозвіллям дітей. Він зазначив: “Зараз наші діти засіли за комп’ютери, телефони, планшети. Поки батьки працюють, малі не відривають очей від екранів, не слідкують за своєю поставою… Але ж літо – це найкращий час для оздоровлення! Тому я намагаюсь якомога частіше проводити для наших дітей цікаві розвиваючі заходи.”

Оцінили старання Юрія Рожкова і в ОСББ “Оріон”. Його голова Людмила Ємельянова поділилась враженнями від дитячого свята: “Наші мешканці були у захваті! Діти грались з аніматорами, співали, танцювали. Це свято – як сонечко у хмарному небі! Нам його не вистачало. Дуже багато гарних емоцій отримали наші родини.

А тим часом, ми з керівниками ще 4-х ОСББ спілкувалися з Юрієм Рожковим про буденні клопоти і навіть після заходу ще довго не розходились. Дуже приємно, що така поважна і шановна людина звернула увагу на наш двір.

Нещодавно представники Громадської платформи “Добро переможе” завітали до нас з пропозицією допомогти у благоустрої. Визначились з цементом та клеєм для плитки. Зараз ми ремонтуємо ганки.Один вже зробили. Вийшло гарно, люди задоволені. Тож продовжуємо цю роботу. Дякуємо Юрію Рожкову та його команді за підтримку і турботу!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *