На Херсонщині жнива у розпалі

Цього року до збирання в області підлягають 677 тис га ранніх зернових. Зараз аграрії Херсонщини збирають озимий ячмінь та озиму пшеницю.

Як повідомив заступник директора Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Андрій Неделько, збиральною технікою область забезпечена повністю: залучено 2900 власних комбайнів господарств області і 250 одиниць з інших регіонів. Також всім районам надана інформація про те, де в регіоні та за межами можна орендувати необхідну техніку.

На сьогоднішній день в області скошено 75 тис га – це приблизно 11% від завдання.

Середня врожайність зернових в області  на даний момент складає близько 36 ц з га – це вище на 6 центнерів, ніж у минулому році. Якість зерна в цьому році також є вищою.

Збирають в області й озимий ріпак: площа до збирання ріпаку 90 тис га  – на 30 тис га більше, ніж у минулому році, врожайність ріпаку на 2 ц з га більше, ніж минулорічна.

За словами Андрія Неделька, погода в цьому сезоні була більш сприятливою до зернових, аніж до плодово-ягідних, тому є прогнози отримати валовий збір зернових вищий за минулорічний на 200-300 тонн.

Online Нова Каховка за інформацією Департаменту агропромислового розвитку ХОДАЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *