У Верхньому Рогачику незаконно торгували живою рибою

При здійснені планової перевірки КП «Верхньорогачицький ринок» фахівцями Великолепетиського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області виявлено факт стихійної торгівлі живою рибою за межами території ринку.

Під час огляду супроводжуючих документів були встановлено невідповідності в заповненні декларації виробника та відсутність товарно-транспортної накладної.  

З порушником проведено роз’яснювальну роботу, зокрема, попереджено про відповідальність за продаж продовольчих товарів у невстановлених для цього місцях.

Представниками Верхньорогачицького відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУПаП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів), який направлено для розгляду у адміністративну комісію при Верньорогачицькій селищній раді.

Головне Управління Держпродспоживслужби в Херсонській області вкотре наголошує, що здійснювати роздрібний продаж харчової продукції можна виключно у встановлених та обладнаних для цього місцях із дотримання правил торговельного обслуговування населення та закликає споживачів до придбання продовольчих товарів тільки в торговельних об’єктах, де створені всі умови для безпечного продажу продовольчої групи товарів.

Держпродспоживслужба у Херсонській областіЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com