В Новій Каховці відкрився ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «NK DANCE FEST»

Сьогодні в Новій Каховці в міському Палаці культури відкрився ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «NK DANCE FEST». Конкурс проводиться за підтримки Новокаховського міського голови Володимира Коваленка.

На церемонії відкриття Володимир Іванович привітав учасників фестивалю в Новій Каховці і побажав усім доброго весняного настрою та перемоги  у конкурсі, пише Online Нова Каховка.

Міський голова поздоровив керівника школи танцю “Life in dence”  Дарью Барансату з 10-річним ювілеєм школи та подарував колективу плазмений телевізор.

Також він оголосив, що міська влада за підтримки Благодійного фонду “Н. Каховка” (керівник Наталія Безп’ята) встановила призи переможцям конкурсу: Гран-прі – Кубок та акустичні колонки.  За кращий сольний номер – Кубок та портативна акустична колонка.

Олена Ходорковська від Благодійного фонду «Н. Каховка» подарувала всім учасникам конкурсу великий торт, який виготовили кондитери міста.

Учасникам конкурсу були представлені члени журі, які будуть оцінювати їх виступи. Це:

  • Степан Місюрко, учасник шоу «Танці з зірками»,
  • Христина Заєць, фіналістка шоу «Танцюють всі»,
  • Богдан Урхов, фіналіст шоу «Танцюють всі»,
  • Анастасія Оніщенко, фіналістка шоу «Танцюють всі»,
  • Віктор Кізяков, завідувач хореографічним відділенням Херсонського училища культури.

Пісяля урочистого відкриття розпочався сам конкурс. Про його підсумки ми розповімо у наступній публікації.

Всього у конкурсі, за словами її організатора Дар’ї Барансати, приймають участь біля 1200 конкурсантів з багатьох міст України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *