У Херсоні фіскали перевірили «легенди» таксистів-нелегалів

Спеціалісти Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі продовжують проводити контрольно-перевірочні заходи, спрямовані на виявлення та припинення діяльності осіб, які надають послуги із перевезення пасажирів без отримання дозвільних документів.

Зазвичай за результатами кожного такого заходу встановили таксистів-нелегалів. Так було і під час останнього рейду в обласному центрі, котрий  фіскали одночасно проводили на кількох вулицях.

Цього разу на вулиці Некрасова та Бериславському шосе ревізори виявили трьох водіїв з пасажирами на автомобілях, яких були закріплені ліхтарі з логотипами таксі.

У подальшому під час перевірки документів бізнесмени розповідали власні легенди щодо здійснення нелегальної діяльності та навіть пред’являли різні копії реєстраційних документів. Проте, при співставленні отриманої інформації, фіскали встановили, що ці громадяни надали недійсні документи. 

За результатами цього рейду фахівці управління податків і зборів з фізичних осіб фіскального відомства регіону склали на кожного із трьох таксистів протокол про адміністративне правопорушення.

Наразі матеріали щодо встановлених порушень направлені до Херсонського міського суду Херсонської області.

Варто зазначити: стабільність бюджетної системи нашої держави забезпечують саме платники податків, більшість із них усвідомлюють важливість виконання свого обов’язку щодо сплати податків перед державою та суспільством. Для тих, хто не бажає добросовісно виконувати свої обов’язки існує система покарань. У даному випадку лише мінімальне покарання за порушення ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення(Порушення порядку провадження господарської діяльності)сягає 17000 гривень.

Перевірки тривають.

ДФС у Херсонській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *