До Херсонського державного університету завітала делегація з Японії

15 березня до Херсонського державного університету завітала іноземна делегація. До її складу увійшли:другий секретар Посольства Японії в Україні Хошіно Юічі та співробітник відділу культури та інформації Посольства Японії в Україні Кирило Ярошик.  

На початку візиту іноземні гості зустрілися з в.о.ректора ХДУ Наталією Тюхтенко та начальником відділу міжнародних зв’язків Анастасією Мироненко. Спілкування відбулося у діловій та дружній атмосфері. Присутні обговорили майбутнє партнерство, подальшу співпрацю та пріоритетні напрямки міжнародного співробітництва.

Надалі делегація завітали до конференц-зали, де на запрошеного гостя чекали студенти, викладачі і співробітники Херсонського державного університету.

Наталія Тюхтенко представила присутнім гостейдругого секретаря Посольства Японії в Україні Хошіно Юічі та співробітника відділу культури та інформації Посольства Японії в Україні Кирила Ярошика та надала їм слово. У ході виступу гість закликав молодь долучатися до діалогу.

Зазначимо, що присутні із цікавістю слухали лектора та ставили безліч запитань. Адже навіть після лекції молоді люди активно дискутували з гостями.

Крім того, під час заходу виступаючі ознайомили студентів з існуючими стипендіальними програмами для українських студентів.

Наприкінці зустрічі присутні подякували іноземним гостям за цікаву і ґрунтовну лекцію.

Прес-центр ХДУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *