Для покращення матеріально-технічної бази Хрестівська ОТГ використала понад 3 млн грн

На виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 21 лютого 2019 року № 26-д «Щодо інформування про проведення заходів, присвячених відкриттю об’єктів соціально-економічного значення» в області відбуваються позитивні зрушення щодо управління територіями, покращення надання публічних послуг на місцях тощо.

Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» передбачає державну фінансову підтримку об’єднаним територіальним громадам шляхом надання коштів у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ.

Так, Хрестівська сільська об’єднана територіальна громада Чаплинського району за рахунок таких коштів у минулому році реалізувала три проекти. Комунальному підприємству «Надія» було придбано техніку: мікроавтобус Hyundai Н350 та навісне обладнання ЄЦУ-150. Крім того, проведено капітальні ремонти дорожнього покриття по вул. Каховській в селі Долинське та по вул. Миру в селі Новонаталівка.

Всього на реалізацію цих проектів використано 3011,6 тис грн. інфраструктурної субвенції та залучено 85,6 тис грн. власних коштів громади.

прес-служба ХОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code