Нардеп Валерій Карпунцов поділився враженнями про поїздку на Херсонщину

На своїй сторінці в ФБ  народний депутат України написав наступне:

“Одразу зазначу, що Херсонщина – особливий регіон, і саме через сусідство з Кримом потребує особливої уваги. Вочевидь, що із-за анексії Криму проблем додалось: люди втратили ринок збуту, роботу, розірвалося дуже багато економічних, культурних і особистісних зв’язків, постійна пропаганда з окупованого Криму та багато інших серйозних проблемних питань, які коротко і не описати.
Але не дивлячись на це, завдяки надзвичайно професійній і ефективній взаємодії державних органів влади з органами місцевого самоврядування та успішному впровадженню цілого ряду державних програм і реформ на Херсонщині на сьогодні:

1. Вдалось зберегти мир, укріпити рубежі, посилити спроможність армії;
2. Будуються дороги, ремонтуються школи, дитячі садки, будинки культури, спортивні майданчики, амбулаторії, облаштовують освітлення в населених пунктах, проводять водогони, закуповують спецтехніку і забезпечують благоустрій;
3. Реалізовуються масштабні інвестиційні проекти; 
4. Швидкими темпами зростає туристичний потік до курортів регіону;
5. Відкриваються інклюзивно-ресурсні центри; 
6. Дуже цікавий феномен – Децентралізація змінила місцеві громади так, як цього не було не лише за всі роки незалежності, а й за попередні десятиліття радянського застою.

І в цьому велика заслуга діючого президента Петра Порошенка та роботи Ради регіонального розвитку як консультативно-дорадчого органу при Президентові України, що створена за Указом Президента України від 21 квітня 2015 року № 224/2015. 
І як зазначив голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв: «Ми продовжуємо нашу роботу щодо процвітання Херсонщини. Впевнений, що це в наших силах і разом у нас все вдасться».

Також Валерій Карпунцов прокоментував своє інтерв`ю на телеканалі “Український південь” (Херсон), зазначивши наступне:

“Надзвичайно щиро і відверто відповів на питання журналістки Херсонського телеканалу #Українськийпівдень:
– чи мав трапитись Майдан п’ять років тому?
– що я найбільше не сприймав в тодішньому політичному режимі?
– про Херсонщину, як третю мою Батьківщину
– про недобудований реабілітаційний центр професора Козявкіна на Херсонщні
– про політичне квотування, як зло
– корупцію і свавілля…
Я вірю, що президент Петро Порошенко у наступній своїй каденції відсторонить деяких людей не лише зі свого оточення, які постійно намагаються його підставити, дискредитувати, завдати удару по його репутації своїми діяннями, чи то спеціально, чи то через непрофесійність, але й мова йде про ключові державні посади.
Мені видається, що якісний і професійний діалог вийшов. Пропоную ефір переглянути за посиланням: