В Запорожской области маршрутчика, рискнувшего жизнями людей, привлекли к ответственности (ВИДЕО)

В Запорожской области в полицию было передано видео, на котором зафиксировано момент нарушения маршрутчиком правил дорожное движения. Водителя привлекли к ответственности.

Как сообщает пресс-служба Патрульной полиции, водитель маршрутки нарушил правила переезда железнодорожных путей. Этот момент был зафиксирован на видеорегистратор другого автомобиля.

Полисмены установили личность водителя и привлекли его к административной ответственности за нарушение ст.123 ч.3 КоАП.
В дальнейшем материалы дела будут переданы на рассмотрение в суд, пишет Акцент.

Дякуємо громадянам за співпрацю та небайдужість

До управлыння патрульної поліції в Запорізькій області надійшло звернення громадянина з приводу порушення правил дороднього руху водієм маршрутного транспортного засобу, а саме правил проїзду залізничного переїзду, що було задокументовано відеофіксацією.Співробітниками управління було встановлено водія, який в момент порушення керував маршрутним таксі, та притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.123 ч.3 КУпАП. Надалі матеріали справи будуть передані на розгляд до суду.Дякуємо за вашу небайдужість та громадську позицію.Пам'ятайте, що ми поруч і працюємо задля вашої безпеки!#zaporizhiapolice #поліціязапоріжжя #патрульнаполіція #патруль #мояноваполіція #zappolice

Опубликовано Патрульна поліція Запорізької області Четверг, 7 марта 2019 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *