Центр підтримки бізнесу запрацював при Об’єднанні роботодавців Херсонщини

Семінар для суб’єктів господарювання «Актуальні питання бізнесу в сфері трудових відносин» проведено Об’єднанням організацій роботодавців Херсонщини (ООРХ). Захід відбувся за участю представників головного управління Держпраці у Херсонській області.

Заступник начальника ГУДержпраці у Херсонській області Тамара Франкевич зосередила увагу присутніх, що з 5 жовтня 2018 року стартували масштабні перевірки суб’єктів господарювання щодо легалізації трудових відносин та дотримання вимог трудового законодавства. Перевірки проходять з метою подолання фактів незадекларованої праці в області та в Україні загалом.
В свою чергу, заступник начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Оксана Овчарук поінформувала присутніх про законодавчі підстави проведення перевірок з питань дотримання вимог промислової безпеки та охорони праці на підприємствах, установах та організаціях.

Зустріч проходила у форматі діалогу, тому учасники змогли обговорити проблемні та суперечливі моменти, що виникають під час перевірок.

Наступним питанням порядку денного була презентація Центру підтримки бізнесу при ООРХ, яку провели заступник директора об’єднання Галія Пікуза та експерт центру Ольга Ещенко.
Як зазначив виконавчий директор об’єднання Микола Стус, який головував на семінарі, «відтепер підприємці та роботодавці Херсонщини зможуть мінімізувати ризики у своїй діяльності. Адже основною метою Центру підтримки бізнесу і є надання всебічної допомоги з питань, які стосуються законодавства про працю, охорону та безпеку праці на виробництві».

Спеціалістами Центру надаватимуться послуги, які стосуватимуться:

 Аналізу стану дотримання законодавства про працю та охорону праці на підприємстві або організації Замовника.
 Послуги оперативного консультування в телефонному режимі в сфері законодавства про працю та охорону праці.
 Експертне консультування – діагностування проблемної ситуації, розроблення рішень та надання фахових рекомендацій щодо вирішення проблеми.
 Розробка документів з кадрового обліку та/або з охорони праці з нуля або окремих документів за необхідністю.
 Послуги на умовах аутсорсингу з повного кадрового супроводу та/або охорони праці підприємства або організації Замовника.
 Рекрутинг персоналу. Можливий пошук персоналу на сезонні або тимчасові роботи.
 Проведення навчальних та консультативних семінарів та вебінарів з питань законодавства про працю та охорону праці.
 Консультативно-дорадчі послуги під час здійснення перевірок контролюючих органів з питань дотримання законодавства про працю, охорону та безпеку праці.

Центр знаходиться за адресою: м. Херсон, вул.Тираспільська,1 (ООРХ)
Телефон гарячої лінії ООРХ +38(0552)32-83-08

ДжерелоЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *