Український Південь

Інформаційне видання

2,4 млн грн виділено на потреби тероборони Херсонщини

Про це 4 грудня по завершенню позачергової ХХІ сесії обласної ради VІІ скликання повідомив голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

«З 5 грудня ми починаємо 10-денні збори 124 бригади територіальної оборони Херсонської області. По суті, ми вже відпрацювали всі ці механізми на зборах у вересні. Виділені кошти спрямовуються на фінансову підтримку заходів в частині облаштування умов проживання особового складу ТрО, забезпечення тепловими засобами, на закупівлю пального, транспортування військовозобов’язаних від пункту збору до пункту дислокації та навчання. Освоєння бюджетних грошей, а також виконання посадовцями і керівниками органів місцевого самоврядування рішень Ради оборони контролюватиме військова прокуратура України», – розповів очільник області Андрій Гордєєв.

Також було вирішено питання про внесення змін до Регламенту Херсонської обласної ради VІІ скликання. Так, на час воєнного стану, якщо виникне термінова необхідність проголосувати щодо нагальних питань у регіоні, то обласна рада повинна зібратися протягом декількох годин. У випадку, коли хтось із депутатів не може буди присутнім на засіданні, то є можливість скористатися засобами електронного зв’язку: бути присутнім онлайн і під протокол проголосувати.

Наприкінці засідання, Андрій Гордєєв звернувся до всіх, хто є в системі ТрО: «Відгукнутися на інформування військкоматів і прибути на місце збору згідно з своїм приписом».

сайт Херсонської ОДА

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня