Херсонці купують товари у розстрочку через інтернет

З кожним місяцем зростає кількість херсонців, які  купують товари у розстрочку.

Узагальнюючи інформаціюз посиланням на статистику оформлення сервісів «Миттєва розстрочка» та «Оплата частинами»,  в Приватбанку, назвали суму за жовтень – це понад 700 млн грн

 При цьому кожну четверту розстрочку було оформлено херсонцями теж було оформлено в інтернет-магазині. Загальна суму по Україні – це близько 200 млн грн.

За даними банкірів, сьогодні майже 18% оформлених розстрочок йде на купівлю смартфонів і планшетів, близько 16% – на придбання іншої електроніки та комп’ютерної техніки. Трохи меншою популярністю користується різна побутова техніка – 14%.

За прогнозами банку, у листопаді зі стартом традиційних кампаній розпродажів, починаючи Днем холостяка і закінчуючи Кіберпонеділком, обсяг купівель у розстрочку зросте вдвічі порівно зі щомісячним показником – до 1,5 млрд грн.

Технологія онлайн-кредитування ПриватБанку дає можливість миттєво оформляти безпроцентну розстрочку просто на сайті продавця. Сьогодні онлайн-розстрочка доступна клієнтам більшості популярних інтернет-магазинів: Rozetka, Comfy, «ФОКСТРОТ», MOYO, «Ельдорадо», «AЛЛО», «Цитрус» тощо.

Окрім інтернет-магазинів, до «Оплати частинами» підключено 32 082 офлайн-магазини, серед яких всі найбільші українські мережі з продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття та інших товарів. 

За матеріалами регіонального прес-офісу ПриватБанку в Херсоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code