Херсонська вчителька увійшла у десятку Global Teacher Prize Ukraine 2018

Про це на Фейсбуці повідомляє народний депутат України Олександр Співаковський:

– Щиро вітаю колегу з Херсона – вчительку громадянської освіти, правознавства та історії України Херсонського академічного ліцею при ХДУ Светлана Стельмах, яка увійшла до топ-10 щорічної національної премії для вчителів-агентів освітянських змін Global Teacher Prize Ukraine!

 

Для пані Світлани дуже цінною є інтегральна педагогіка, головні ідеї якої: розвиток інтелекту + навчання на рівні серця та емоцій + практичне застосування.

Формула успіху від Світлани: «Щодня ти як серфінгіст на хвилі: ніколи до кінця не знаєш, що нового подарує цей день».

 

Щиро вітаю також переможця заходу – Alexandr Zhuk, який викладає інформатику у спеціальній загальноосвітній школі-інтернат “Джерело” у Запоріжжі ❗️

Приємно, що шановний Президент України Петро Порошенко не залишив поза увагою такий важливий захід та особисто вручив подарунки всім топ-10 учителям.

p.s.: На жаль, вчора я не зміг бути особисто присутнім на цьому заході через відрядження до США, але я дуже дякую засновниці ГС «Освіторія» Zoya Lytvyn за запрошення та за те, що вона робить для підняття значення та іміджу вчителя в суспільстві, в державі та допомагає їм відкривати нові можливості для реалізації їх інноваційних освітніх ідей !

Переможцем минулорічної премії став Paul Pshenichka, який минулого тижня виступав у Верховній Раді України.

Цього року організатори премії отримали 1915 анкет-заявок від українських вчителів зі всіх регіонів.

Національну премію засновано в 2017 році громадською спілкою “Освіторія”, що підписала меморандум із фондом Varkey GEMS Foundation, засновниками всесвітньої премії для видатних вчителів Global Teacher Prize.

(Детальніше про участь Світлани у конкурсі: https://www.facebook.com/GlobalTeacherPrizeUkraine/videos/678122279254772/ )Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *